Artykuły

Po co komu coach?

Coś w tobie zasnęło i straciłeś motywację do działania, rozwoju, zdobywania kolejnych szczytów? Coach pomoże ci rozwinąć drzemiący w tobie potencja... więcej »

Oferta dla Coachów

Zespół Harmony Coach oferuje coaching biznesowy, coaching osobisty oraz doradztwo zawodowe i personalne. Zapraszamy! Zespól Harmony Coach proponuje nową formułę spotkań dla kolegów po fachu. Zapraszamy na wspólne spotkania interwizyjne dzięki którym podzielisz się wiedzą, doświadcz... więcej »

KLIENCI I PARTNERZY

O nas
MISJA ATUTY HARMONY COACH ZESPÓŁ PARTNERZY KLIENCI

Witamy Państwa na stronach Harmony Coach!

Uzyskacie tu Państwo informacje na temat oferowanego przez nas coachingu i szkoleń, kwalifikacji i metod pracy oraz jakiego rodzaju pomocy możecie się zatem spodziewać.

Rozpoczęcie pracy nad zmianą to ważna decyzja, dlatego warto wiedzieć na czym polega profesjonalny coaching i jakimi rządzi się zasadami. Uzyskacie Państwo informacje o procesie coachingowym, korzyściach z niego płynących, zasadach na jakich się odbywa, czym jest a czym nie jest. W ofercie szkoleń  znajdziecie Państwo szkolenia dopasowane do Waszych potrzeb i możliwości. W artykułach dowiecie się więcej na temat psychologii zmiany, psychologii dobrego życia i poprawy jego jakości. Mamy nadzieję na artykuły dotyczące tego o co w życiu warto zabiegać, jak zmieniać swój sposób działania, jak wpływać na to kim jesteśmy i kim możemy się stać. Dlatego zapraszamy do współpracy innych coachów i wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi doświadczeniami. 

Anna Stępniewska

Ilona Derewecka

Joanna Januszewska