Artykuły

Po co komu coach?

Coś w tobie zasnęło i straciłeś motywację do działania, rozwoju, zdobywania kolejnych szczytów? Coach pomoże ci rozwinąć drzemiący w tobie potencja... więcej »

Oferta dla Coachów

Zespół Harmony Coach oferuje coaching biznesowy, coaching osobisty oraz doradztwo zawodowe i personalne. Zapraszamy! Zespól Harmony Coach proponuje nową formułę spotkań dla kolegów po fachu. Zapraszamy na wspólne spotkania interwizyjne dzięki którym podzielisz się wiedzą, doświadcz... więcej »

KLIENCI I PARTNERZY

Doradztwo zawodowe i personalne

Doradztwo zawodowe i personalne

Doradcy zawodowi Harmony Coach pomagają zaplanować ścieżkę kariery, która będzie wytyczona zgodnie z Twoimi celami, oczekiwaniami i potencjałem, jakim dysponujesz. Osobom poszukującym lub pragnącym zmienić pracę pomagamy w określeniu mocnych stron i predyspozycji zawodowych.

W zgodzie z zasadami Harmony Coach skupiamy się na aspiracjach, dążeniach i rzeczywistych pragnieniach zawodowych naszych Klientów. Doradztwo zawodowe i personalne pozwoli Ci na świadome planowanie i kierowanie swoją karierą zawodową, dowiedzieć się w czym jesteś dobry i co pozwoli Ci wyróżnić się na rozmowie kwalifikacyjnej, a później w pracy. Doradzając naszym klientom posługujemy się zróżnicowanymi metodami, korzystamy z wywiadu kompetencyjnego, testów psychologicznych. Z nami będziesz doskonale wiedział jak się zaprezentować, gdzie szukać pracy a także jak „sprzedać” się przyszłemu pracodawcy. Oferta doradztwa zawodowego i personalnego powstała z myślą o osobach bezrobotnych lub pragnących zmienić pracę, studentach, którzy pragną odkryć swój zawodowy potencjał, absolwentach szkół średnich wkraczających na ścieżkę kariery zawodowej.

Dowiedz się więcej