Artykuły

Po co komu coach?

Coś w tobie zasnęło i straciłeś motywację do działania, rozwoju, zdobywania kolejnych szczytów? Coach pomoże ci rozwinąć drzemiący w tobie potencja... więcej »

Oferta dla Coachów

Zespół Harmony Coach oferuje coaching biznesowy, coaching osobisty oraz doradztwo zawodowe i personalne. Zapraszamy! Zespól Harmony Coach proponuje nową formułę spotkań dla kolegów po fachu. Zapraszamy na wspólne spotkania interwizyjne dzięki którym podzielisz się wiedzą, doświadcz... więcej »

KLIENCI I PARTNERZY

Szkolenia

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE SZKOLENIA OTWARTE SZKOLENIA COACHINGOWE INTRAWIZJE ANALIZA FIRMY


Harmony Coach oferuje szkolenia zamknięte i otwarte dostosowane do aktualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Specjalizujemy się w szkoleniu z tzw. umiejętności miękkich rozwijając zdolności pracowników i managerów w zakresie m.in. kontaktu z Klientem, pracy w grupie czy motywacji.

Nasze szkolenia pomagają pracownikom i organizacji rozwinąć się, budząc drzemiący w nich potencjał. W swojej pracy trenerzy Harmony Coach korzystają  z bogatej wiedzy o procesach grupowych, tak przygotowując każde szkolenie żeby było ono dostosowane do poziomu zaangażowania i otwarcia uczestników.

Szkolenia prowadzimy w formie wykładów i ćwiczeń, kładąc silny nacisk na ich praktyczną stronę, wydobywającą możliwości i talenty uczestników.

Dzięki uczestnictwie w naszych szkoleniach rozwiniesz swoje umiejętności coachingowe: nauczysz się skutecznie zarządzać personelem, rozwiniesz swoje umiejętności delegowania poleceń, dowiesz się jak wyznaczać, wspólnie z podwładnymi cele i je realizować, odkryjesz siłę informacji zwrotnej, poznasz znaczenie i wagę coachingu zespołowego oraz tzw. balans coachingu.

Nasze szkolenia rozwijają, poszerzają horyzonty i wiedze, a przede wszystkim zachęcają do dalszego poznania. 

Dowiedz się więcej